Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Konferencja: Agencje zatrudnienia a zmiany na rynku pracy

2013-03-07

Polskie Forum HR i Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan

zapraszają na śniadanie prasowe:

Agencje zatrudnienia a zmiany na rynku pracy

Ubiegły rok obfitował w wiele wydarzeń szczególnie istotnych nie tylko dla branży agencji zatrudnienia, ale dla całego rynku pracy. Trudna sytuacja ekonomiczna, rosnące bezrobocie zmusza do poszukiwań nowych rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie rynku pracy.

Punktem wyjścia śniadania prasowego jest raport przygotowany przez Polskie Forum HR „Rynek agencji zatrudnienia w 2012 roku", który prezentuje wyniki osiągnięte przez branżę w ubiegłym roku. Przy tej okazji chcemy podjąć dyskusję na temat roli, jaką nasz sektor może odegrać w kreowaniu efektywnego rynku pracy.
Rok 2013 będzie czasem ważnych decyzji. Zapowiadana nowelizacja Kodeksu Pracy, nowa ustawa antykryzysowa, kolejny program pilotażowy dotyczący aktywizacji bezrobotnych - to wszystko ma wpłynąć na zwiększenie zatrudnienia. Czy taki będzie efekty? Czy istnieją inne, bardziej efektywne rozwiązania? - na te i inne pytania w czasie śniadania prasowego odpowiedzą Państwu:

• Anna Wicha, Prezes Polskiego Forum HR
• Agnieszka Bulik, Wiceprezes ds. Pracy Tymczasowej, Polskie Forum HR
• Karolina Adamiec - Vook, Wiceprezes ds. Rekrutacji, Polskie Forum HR
• Guido Vreuls, Wiceprezes ds. Delegowania, Polskie Forum HR
• Monika Zakrzewska, Departament Dialogu Społecznego i Stosunków Pracy, PKPP Lewiatan

Śniadanie prasowe odbędzie się w czwartek 7 marca 2013 roku, o godzinie 10:00 w siedzibie PKPP Lewiatan, na ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do wtorku 5 marca do godz. 17:00 pod numerem telefonu: 22 653 85 22 lub mailem: biuro@polskieforumhr.pl

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan