Konferencja prasowa: Lista barier w sektorze infrastruktury

2013-03-14

Konfederacja Lewiatan zaprasza na konferencję prasową:
Lista barier w sektorze infrastruktury

Infrastruktura w Polsce, przede wszystkim drogowa, przeżywa w ostatnich latach gwałtowny rozwój. Dzięki napływowi środków finansowych z programów pomocowych Unii Europejskiej, podjęto się realizacji ambitnego planu budowy dróg i autostrad. Na równie szeroką skalę prowadzone są mniejsze inwestycje, głównie na poziomie lokalnym.

Realizując projekt „Wzmocnienie potencjału Związku Pracodawców Branży Infrastruktury" w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Konfederacja Lewiatan przeprowadziła badanie ankietowe, pytając przedsiębiorców o główne problemy branży infrastruktury. Przygotowany na tej podstawie raport „Lista barier w sektorze infrastruktury" zawiera ocenę problemów występujących w procesie inwestycyjnym i stanowi także próbę sformułowania wniosków dotyczących systemu zamówień publicznych.

W komentarzach do wyników ankiety wykorzystano także doświadczenia zdobyte podczas spotkań konsultacyjnych i konferencji zorganizowanych w ramach projektu.

W konferencji prasowej udział wezmą:
Jeremi Mordasewicz, doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan
Grzegorz Lang, radca prawny, Sekretarz Rady Infrastruktury
Jarosław Sroka, radca prawny, Związek Pracodawców Branży Infrastruktury
Michał Skorupski, Związek Pracodawców Branży Usług Inżynierskich
Rafał Bałdys, Związek Pracodawców Branży Usług Inżynierskich

Zapraszamy 14 marca (czwartek), o godz. 10.30 do siedziby Konfederacji Lewiatan, Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności w terminie do środy, 13 marca br.
RSVP: Aleksandra Kossowska, e-mail: akossowska@pkpplewiatan.pl , tel. 22 55 99 907