Konferencja: EFNI - Co dalej Europo? Jak na nowo urządzić stary kontynent

2013-06-17

CO DALEJ EUROPO? JAK NA NOWO URZĄDZIĆ STARY KONTYNENT. PERSPEKTYWA BIZNESU.

Konfederacja Lewiatan zaprasza na konferencję prasową. Spotkanie odbędzie się

17 czerwca o godz. 10.30

w siedzibie Konfederacji Lewiatan
Sala Ogrodowa
ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie

W konferencji udział wezmą:

Henryka Bochniarz, Prezydent Konfederacji Lewiatan
Jacek Krawiec, Prezes Zarządu PKN Orlen
Andrzej Klesyk, Prezes Zarządu PZU
Maciej Witucki, Prezes Orange Polska

Od kilku lat przyglądamy się Europie z rosnącym niepokojem. Jaka będzie za kilka, kilkanaście lat? Przedłużające się kryzysy zadłużenia i zaufania, gospodarczy, społeczny i polityczny sprawiają, że trudno budować tchnące nadzieją scenariusze. Dlatego też podczas tegorocznego EFNI będziemy rozmawiać o ideach i wartościach, na jakich powinniśmy oprzeć pokryzysowy europejski porządek. O polityce klimatycznej, przedsiębiorczości i bezpieczeństwie energetycznym. Zastanowimy się nad tym, jak sprawić, by instytucje, zarządzanie i regulacje sprzyjały rozwojowi i odpowiadały na potrzeby obywateli. Podejmiemy też temat nowych technologii w kontekście demokracji, społeczeństwa i rynku.

* * *
Europejskie Forum Nowych Idei - międzynarodowe forum dyskusyjne środowisk biznesowych na temat roli i przyszłości Europy oraz gospodarki europejskiej i światowej. Trzecia edycja EFNI odbędzie się w dniach 25-27 września 2013 r. w Sopocie.
EFNI jest organizowane przez Konfederację Lewiatan, zaś współorganizatorami są BUSINESSEUROPE oraz Miasto Sopot. Partnerami Forum są wiodące polskie i międzynarodowe firmy, organizacje i instytucje.
Więcej informacji: www.efni.pl

R.S.V.P.
Magdalena Słodownik, tel. 22 55 99 937, e-mail: mslodownik@konfederacjalewiatan.pl