Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Forum Gospodarcze Polska-Indie

2014-01-27

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 27 stycznia 2014 roku w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Indie, poświęcone perspektywom rozwoju współpracy gospodarczej z Indiami.

Dynamicznie rozwijająca się gospodarka Indii, w tym perspektywy rozwoju współpracy gospodarczej sprawiają, że podniesienie poziomu relacji dwustronnych z Indiami będzie dla Polski jednym z zadań priorytetowych w obszarze polityki wobec Azji. Obchodzona w 2014 roku 60-ta rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych RP z Indiami stwarza doskonałą okazję dla rozwoju dwustronnych kontaktów z jednym z ważniejszych partnerów Polski w tym regionie świata.

Celem spotkania, adresowanego do polskich przedsiębiorców współpracujących z partnerami indyjskimi lub zainteresowanych podjęciem takiej współpracy w przyszłości, jest omówienie uwarunkowań lokalnych istotnych dla działań polskiego biznesu na rynku indyjskim. Podczas seminarium przedstawione zostaną aktualne powiązania gospodarcze pomiędzy obu krajami, perspektywiczne kierunki rozwoju stosunków handlowych i współpracy inwestycyjnej.

Zaproszenie

Program

Zgłoszenie udziału