Akademia Lewiatana: Intuicja nie wystarczy - negocjacje jako strategiczna funkcja w firmie

2014-10-10

Szanowni Państwo,
Konfederacja Lewiatan oraz House of Skills serdecznie zapraszają na bezpłatny warsztat pt. „Intuicja nie wystarczy - negocjacje jako strategiczna funkcja w firmie" organizowane w ramach Akademii Lewiatana. Szkolenie odbędzie się 10 października br. w godz. 9.30 - 16.30 w Warszawie przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3.

Negocjacje to najprostszy sposób generowania zysków lub oszczędności w organizacji. W setkach organizacji toczy się równocześnie tysiące procesów negocjacyjnych. Na każdym szczeblu, od recepcji przez administracje dział prawny, marketing, dział obsługi klienta, szkolenia, sprzedaż i zakupy, w każdym miejscu ludzie negocjują kolejne porozumienia z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi kontrahentami. Choć wynik jednostkowych negocjacji może w niewielkim stopniu oddziaływać na ogólną sytuację firmy, to niezliczone procesy negocjacyjne, które odbywają się w typowym przedsiębiorstwie, wywierają w swojej masie ogromny wpływ na kształt jej strategii i osiągane rezultaty.

Negocjacje stanowią jeden z najważniejszych sposobów podejmowania decyzji w życiu zawodowym, społecznym czy prywatnym. To jedna z niewielu umiejętności biznesowych, której doskonalenie przynosi natychmiastowe korzyści. Zapraszamy Państwa do udziału w warsztacie poświęconym tematyce negocjacji.
Biorąc udział w warsztacie dowiecie się Państwo:

Czym jest strategia w negocjacjach?

Jakie strategie negocjacyjne przynoszą największe korzyści w zależności od kontekstu
i celu prowadzonych negocjacji?

Jakie narzędzia i techniki negocjacyjne mamy do dyspozycji w zależności od wyboru
strategii?

Jakie procesy psychologiczne wpływają na podejmowanie decyzji w negocjacjach?

Jak opracować politykę negocjacyjna w przedsiębiorstwie?

Akademia Lewiatana jest kierowana do wszystkich firm zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan, które na bieżąco opłacają składkę członkowską.

AGENDA i PROWADZĄCY

Rejestracja na szkolenie ruszy we wrześniu.