Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Strona główna
  • Kalendarium
  • 2014
  • Konferencja inaugurująca Rok Odpowiedzialności THINKTANK i podsumowująca 25 lat rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Polsce
  • A
  • A
  • A

Konferencja inaugurująca Rok Odpowiedzialności THINKTANK i podsumowująca 25 lat rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Polsce

2014-11-26

Dlaczego potrzebujemy nowego spojrzenia na odpowiedzialność i jak zdefiniować ją na nowo we współczesnych warunkach? Na te pytania odpowiemy podczas konferencji inaugurującej Rok Odpowiedzialności THINKTANK i podsumowującej 25 lat rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Polsce.

Na Rok Odpowiedzialności zainicjowany przez THINKTANK wraz z kilkunastoma firmami - liderami społecznej odpowiedzialności biznesu - złoży się cykl debat i publikacji, których celem jest zwrócenie uwagi na nowe wyzwania związane z odpowiedzialnością i pobudzenie do refleksji na temat odpowiedzialnych praktyk.

Konferencja odbędzie się 26 listopada br. (środa) na Stadionie Narodowym w godz. 10:00 - 15:30.

 

Część I. Jakie nowe wyzwania stawia przed nami rzeczywistość i jak na nie odpowiedzieć? Nowe warunki działania firm, rządu, mediów i obywateli.

Część II. Najlepsze praktyki polskich firm i organizacji. Społeczna odpowiedzialność biznesu jako wzorzec dla administracji i mediów.

Część III.  Odpowiedzialność i zaufanie: co możemy zrobić, by zwiększyć ich poziom? Wyzwania dla firm, instytucji publicznych i obywateli

Do udziału w konferencji zapraszamy interesariuszy, którym leży na sercu odpowiedzialność w sferze publicznej.


Program oraz rejestracja wyłącznie poprzez stronę: http://mttp.pl/rejestracja/odpowiedzialnosc-2015

Konferencja płatna: 199 zł.
Uczestnictwo bezpłatne jedynie dla przedstawicieli instytucji publicznych, NGO's, mediów, MŚP (na zaproszenie) i członków THINKTANK Society (dowiedz się więcej: http://www.mttp.pl/thinktank-society/pakiety)