Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Kongres Edukacji Pozaformalnej 2014

2014-11-26

26 listopada 2014 roku w Centrum Nauki „Kopernik" w Warszawie spotkają się przedstawiciele organizacji i instytucji związanych z działalnością edukacyjno-rozwojową, w tym przede wszystkim organizacji społecznych, biznesu i strony rządowej.

Do udziału w tegorocznym Kongresie zaproszonych zostanie 500 osób, reprezentujących branżę szkoleniową, działy HR i firmy korzystające ze szkoleń.

Idea Kongresu Edukacji Pozaformalnej zrodziła się z inicjatywy kilkunastu organizacji skupiających profesjonalistów branży szkoleniowej i została wsparta przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Kongres jest odpowiedzią na wyzwania, jakie stawia gwałtownie zmieniający się współczesny rynek pracy, swoim przesłaniem dołącza do tych, którzy uznają konieczność uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning - LLL).
Organizatorzy Kongresu pragną stworzyć warunki dla zintegrowania licznych środowisk we wspólnym działaniu na rzecz dostosowywania kwalifikacji zawodowych do potrzeb rynku pracy. Propagowania nowoczesnych, atrakcyjnych i skutecznych usług edukacyjno-rozwojowych.

Więcej informacji: http://www.kep.com.pl/