Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Spotkanie z asystentami posłów do Parlamentu Europejskiego, Bruksela

2014-11-06

6 listopada, brukselskie biuro Lewiatana organizuje spotkanie z asystentami posłów do Parlamentu Europejskiego.

Wiele mówi się o pracy posłów do PE, rzadko jednak dostrzega rolę i znaczenie ich współpracowników. Z doświadczeń współpracy w poprzednich kadencjach parlamentu wiemy jednak, że bez asystentów i współpracowników europosłowie nie byliby w stanie wykonywać swoich obowiązków. Także dla nas, współpraca z asystentami często jest kluczowa dla uzyskania skuteczności w informowaniu o naszej działalności, interesach i potrzebach członków, w dotarciu z komunikatem Lewiatana do poszczególnych członków PE. Celem spotkania jest z jednej strony przedstawienie Konfederacji jako reprezentanta firm polskich w Brukseli, przybliżenie sposobu działania w Warszawie i Brukseli, a z drugiej przedstawienie oczekiwań przedsiębiorców. Tematy, które wybraliśmy na pierwsze spotkanie dotyczą obszarów związanych z gospodarka cyfrową i rynkiem finansowym.

Jest to pierwsze z planowanego cyklu spotkań, organizowanego przez nasze biuro w Brukseli. Do współorganizacji zaprosiliśmy firmy Metlife i Microsoft, jako partnerów tego przedsięwzięcia. W przyszłości liczymy także na zaangażowanie innych firm i ich propozycje tematów oraz obszarów. Jesteśmy przekonani, że tego typu dyskusje mogą przynieść wiele pozytywnych efektów i przyczynić się do większej skuteczności naszych działań, a także zachęcić Państwa do liczniejszej i bardziej aktywnej działalności w Brukseli. Coraz więcej bowiem przepisów, wpływających na działalność firm w Polsce, wynika z ustawodawstwa UE. Już teraz mamy zaplanowane co najmniej dwa kolejne spotkania dotyczące w szczególności telekomunikacji oraz jednolitego rynku.

Spotkanie odbędzie się 6 listopada, w godzinach 17.30 - 19.30 w naszym brukselskim biurze (siedziba BUSINESSEUROPE, Avenue de Cortenbergh 168, 1000 Bruksela).

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Program wydarzenia

RSVP do 3 listopada na adres: atrzop@konfederacjalewiatan.pl