10 lat Polskiej Branży Kosmetycznej w Unii Europejskiej

2014-06-03

Szanowni Państwo,

Słowa klucze tego roku to 10-15-25. O tych liczbach jest w Polsce głośno. Dekada polskiej obec-ności w Unii Europejskiej, 15 lat Polski w NATO, ćwierćwiecze transformacji politycznej i gospodarczej. W tym wielogłosie ocen i analiz nie może zabraknąć perspektywy polskiej branży kosmetycznej.

3 czerwca 2014, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, członek Konfederacji Lewiatan, organizuje konferencję „10 lat Polskiej Branży Kosmetycznej w Unii Europejskiej". Dokładnie tak, jak 10 lat temu, spotykamy się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Tym razem już nie tylko, aby debatować: co nas czeka w tej „nieznanej" Unii. Tym razem, by spojrzeć na ostatnie 10 lat z dystansem, ocenić bilans zysków i strat oraz zdiagnozować aktualne wyzwania szukając jednocześnie równowagi między interesem konsumentów a przedsiębiorców. Postaramy się określić kierunki naszego rozwoju na kolejną dekadę.

Konferencja jest adresowana do właścicieli, menadżerów, kadry zarządzającej firm przemysłu kosmetycznego oraz sektorów współpracujących: opakowaniowego i surowcowego - naszych dostawców. Konferencja gromadzi 25 bardzo interesujących prelegentów: gości z Komisji Europejskiej, Par-lamentu Europejskiego, Rządu RP, „bratnich organizacji kosmetycznych" - tych z krajów starej Europy jak i tzw. newcomers - z krajów wchodzących do UE jednocześnie z Polską. Także wybitnych menadżerów i przedsiębiorców sektora przemysłu kosmetycznego, twórców Związku, odpowiedzialnych za wizerunek polskich kosmetyków w świecie. Udział w Konferencji „10 lat Polskiej Branży Kosmetycznej w Unii Europejskiej" daje unikalną możliwość udziału w trzech dyskusjach panelowych o stanie i aktualnych wyzwaniach naszego sektora przemysłu.