Regaty Lewiatana 2014

2014-08-29

Sześć edycji za nami, a siódma właśnie nadchodzi. Mamy ogromną przyjemność ponownie zaprosić Państwa na Mazury, w weekend 29 - 31 sierpnia 2014 r., na zgłoszenia załóg czekamy do najbliższego piątku.

Regaty będą się odbywały wg przepisów regatowych Polskiego Związku Żeglarskiego. Honorowym Komodorem regat jest Pani Henryka Bochniarz, Prezydent Konfederacji Lewiatan. Zespół sędziowski zapewnia PZŻ.

Do udziału w regatach zapraszamy 5-osobowe załogi (dotyczy zarówno jachtów kabinowych, jak i Omeg) reprezentujące:

związki branżowe i regionalne należące do Konfederacji Lewiatan
firmy członkowskie bezpośrednie oraz należące do związków branżowych i regionalnych Konfederacji Lewiatan
Zarząd, Radę Główną i Biuro Konfederacji Lewiatan.