Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

PPH z Japonią i USA - jak skorzystać na przyspieszeniu procedury rozpatrywania zgłoszeń patentowych

2014-09-02

Urząd Patentowy RP uprzejmie zaprasza na spotkanie konsultacyjno-informacyjne „PPH z Japonią i USA - jak skorzystać na przyspieszeniu procedury rozpatrywania zgłoszeń patentowych" poświęcone omówieniu warunków korzystania przez polskich zgłaszających z programu PPH (Patent Prosecution Highway) w Japonii i USA oraz płynących z tego korzyści.

Szczegóły programów PPH oraz dotychczasowe ich doświadczenia zaprezentują przedstawiciele Japońskiego Urzędu Patentowego (JPO), Urzędu ds. Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO) i Urzędu Patentowego RP (UPRP).

Seminarium odbędzie się dnia 2 września 2014 r. (wtorek), w godz. 13.00-15.00 w siedzibie Urzędu Patentowego RP (Warszawa, al. Niepodległości 188/192), w sali nr 557. Spotkanie będzie w całości prowadzone w języku angielskim.

Mamy nadzieję, iż zaproponowana problematyka spotka się z Państwa zainteresowaniem. Uprzejmie prosimy o upowszechnienie tej informacji w Państwa środowisku.

Rejestracji udziału można dokonać do dnia 31 sierpnia br. drogą mailową: mborkowski@uprp.pl.