Zarządzanie wiekiem - co to jest, do czego to się może przydać? Przyjdź, posłuchaj, wykorzystaj!

2014-09-26

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Konfederacja Lewiatan zapraszają na bezpłatne

WARSZTATY nt. ZARZĄDZANIA WIEKIEM: "Zarządzanie wiekiem - co to jest, do czego to się może przydać?"

Spotkanie odbędzie się w Warszawie w dniu 26 września 2014 w siedzibie Konfederacji Lewiatan przy ulicy Zbyszka Cybulskiego 3.

Spotkanie potrwa od godziny 11:30 do 13:30.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, spotkanie nie ma charakteru pomocy publicznej.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma prezentację dotyczącą zarządzania wiekiem, a zainteresowani otrzymają na początku 2015 roku przygotowywany obecnie podręcznik zarządzania wiekiem, a także możliwość wsparcia we wdrażaniu rozwiązań ze strony ekspertów Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja trwa do 22 września 2014. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce: Aneta Kapel, tel. 22 622 01 22, e-mail: a.kapel@filantropia.org.pl

Formularz rejestracyjny