Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Debata z deputowaną niemieckiej Partii Zielonych Bärbel Höhn

2015-02-18

Udział bierze Daria Kulczycka.

Spotkanie pod hasłem „Transformacja energetyczna w Polsce i w Niemczech? Wizje i realia" ma formułę zamkniętej dyskusji po angielsku dla niedużego grona osób z zielonych kręgów politycznych, dziennikarskich i aktywistycznych.

Wizyta Pani Höhn, przewodniczącej komisji środowiskowej w Bundestagu i byłej ministry środowiska w Nadrenii-Westfalii w czasie transformacji terenów górniczych, stanowi cenną okazję do poznania niemieckiej polityki energetycznej od kuchni oraz omówienia potencjalnych obszarów współpracy między Polską a Niemcami. Pragniemy umożliwić naszym Gościom zadanie nurtujących ich pytań na temat faktycznej realizacji i skutków „Energiewende". Mamy nadzieję, że rozmowa moderowana przez dr. Andrzeja Kassenberga pozwoli lepiej zrozumieć specyfikę polskich i niemieckich wyzwań energetycznych oraz towarzyszących im narracji.

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności w spotkaniu do 13.02.2015 mailowo na adres adriana.rozwadowska@pl.boell.org.