Praktyczne aspekty Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego dla przedsiębiorców, Poznań

2015-02-12

Wielkopolski  Związek  Pracodawców Lewiatan, w ramach cyklicznych spotkań Członków Związku, zaprasza do udziału w spotkaniu, które odbędzie się (wyjątkowo) w czwartek 12 lutego br. w godz. od 15.00 - 17.00,  w siedzibie firmy Eureka Group ul. Innowatorów 8, Dąbrowa.

Temat spotkania: „Praktyczne aspekty Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego dla przedsiębiorców" przedstawi Agnieszka Kozakiewicz, przedstawicielka Eureka Group, firmy członkowskiej WZP Lewiatan.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl  lub  telefonicznie  61 657 60 51.