Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium informacyjne PARP: Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa

2015-02-10


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne seminarium informacyjne, które odbywa się w ramach projektu "Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa". Jest ono skierowane do właścicieli oraz pracowników małych, średnich i dużych firm. Spotkanie to odbędzie się 10 lutego 2015 roku. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie i mogą w nim uczestniczyć dwie osoby z jednego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy. 

Warunkiem wzięcia udziału w Spotkaniu Informacyjnym NKL jest wypełnienie 2 formularzy:
1) Zgłoszenie online (adres: http://nkl.parp.gov.pl/index/more/45481) wymagające uzupełnienia podstawowych danych uczestnika. Po dokonaniu zgłoszenia online, uczestnik otrzyma wiadomość potwierdzającą jego udział w spotkaniu oraz dokument Formularza rejestracyjnego, który należy wypełnić i podpisać, a następnie złożyć w punkcie rejestracji uczestników bezpośrednio przed spotkaniem
2) Formularz rejestracyjny wymagający uzupełnienia danych uczestnika i przedsiębiorstwa (w załączniku). Formularz można również pobrać ze strony (podlinkować), wydrukować, wypełnić i podpisać, a następnie złożyć w punkcie rejestracji uczestników bezpośrednio przed spotkaniem.

W razie pytań na Państwa kontakt czekają:
Piotr Dybowski - tel. 22 379 23 09
Michał Moskal - tel. 22 379 23 02