Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich, Białystok

2015-02-18

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objął p. Mieczysław Kazimierz Baszko - Marszałek Województwa Podlaskiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 18 lutego 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, w siedzibie Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ul. Poleska 89

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 16 lutego 2015 r., tj. poniedziałek do godz. 12.00 na adres mailowy, p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.