Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich, Lublin

2015-02-03

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objął p. Sławomir Sosnowski - Marszałek Województwa Lubelskiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 3 lutego 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, w siedzibie Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego, Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, ul. Czechowska 19

Zaproszenie

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 30 stycznia 2015 r., tj. piątek do godz. 12.00 na adres mailowy, p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.