Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich, Szczecin

2015-02-24

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objął p. Olgierd Geblewicz - Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 24 lutego 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, w Szczecinie, w Urzędu Marszałkowskim, Sala Sesyjna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego ul. Mickiewicza 41 .

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 20 lutego 2015 r., tj. piątek do godz. 12.00 na adres mailowy, p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.