Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich, Wrocław

2015-02-13

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objął p. Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Seminarium odbędzie się 13 lutego 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, we Wrocławiu, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego, Sala konferencyjna nr 122 w budynku Fortum, przy ul. Walońskiej 3-5.

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 10 lutego 2015 r., tj. wtorek do godz. 12.00 na adres mailowy p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.