Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium: Po co chronić znaki towarowe i wzory przemysłowe w przedsiębiorstwie?

2015-02-12

Fundacja JWP oraz Partnerzy i Patroni projektu Rzecznicy Talentów już po raz drugi pragną serdecznie zaprosić na seminarium pt. „Po co chronić znaki towarowe i wzory przemysłowe w przedsiębiorstwie?", które odbędzie się 12 lutego 2015 r. o godz. 15.00, w bud. 33, aula nr 1, Kampus SGGW.

Seminarium poprowadzi Marta Krzyśków- Szymkowicz, ekspert ds. własności przemysłowej, rzecznik patentowy. Podczas seminarium będzie mowa o definicjach znaków towarowych i wzorów przemysłowych o możliwościach ich ochrony w różnych krajach oraz o naruszeniach.

Program spotkania:

·         Znak towarowy - definicja przedmiotu, rodzaje, funkcje, przykłady

·         Wzór przemysłowy - definicja przedmiotu, rodzaje i funkcje, przykłady

·         Terytorialny zakres ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych - tryb krajowy, wspólnotowy i międzynarodowy

·         Naruszenia znaków towarowych i wzorów przemysłowych - definicja przedmiotu

·         Przykłady naruszeń znaków towarowych i wzorów przemysłowych w różnych sektorach rynku

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja poprzez stronę  Fundacji JWP: http://jwp-fundacja.pl/dzialalnosc/seminarium/po_co_chronic_znaki_towarowe_i_wzory_przemyslowe_w_przedsiebiorstwie.html