Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Skuteczny Lider Małej Firmy - wykład Otwarty FBA

2015-02-12

Zapraszamy na Wykład Otwarty FBA "Od diagnozy po szkolenie, mentoring i coaching- różne formy rozwoju osobistego menedżera małej firmy." - prof. Olaf Żylicz.

12 lutego 2015, godz. 18:00

Szkoła Biznesu PW

REJESTRACJA >>>

 

FBA - Skuteczny Lider Małej Firmy (Family Business Academy) to jednosemestralne studium podyplomowe
w zakresie zarządzania i przedsiębiorczości, adresowane do właścicieli i kadry zarządzającej firm rodzinnych na Mazowszu. Zajęcia (94 godziny) realizowane są w języku polskim w sesjach od czwartku do soboty.

Celem programu FBA Skuteczny Lider Małej Firmy jest rozwój umiejętności menadżerskich osób zarządzających małymi firmami. Program zawiera wiedzę uwzględniającą specyfikę firm z sektora MŚP przekazaną przez ekspertów i praktyków. Szczególny nacisk kładziemy na strategiczne planowanie i rozwój umiejętności osobistych. Ważne jest również działanie networkingowe- dajemy uczestnikom szansę nawiązania wartościowych znajomości i skorzystania z platformy wymiany doświadczeń z absolwentami poprzednich edycji FBA jak również studiów MBA Szkoły. Program realizowany jest w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, która od ponad 20 lat kształci menadżerów we współpracy z renomowanymi szkołami europejskimi: HEC Paris, London Business School oraz NHH Bergen. Partnerami strategicznymi projektu są: Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Konfederacja Lewiatan.

 

Więcej informacji o projekcie na http://www.biznes.edu.pl/fba

Tagi