Szanse rozwoju gospodarczego Polski, z udziałem prof. dr hab. Jerzego Hausnera, Poznań

2015-02-09

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan oraz Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zapraszają  9 marca br. w godz. od 14.00 - 16.30 na konferencję  „Szanse rozwoju gospodarczego Polski" z udziałem prof. dr hab. Jerzego Hausnera.

PROGRAM  KONFERENCJI

14.00-14.15 otwarcie konferencji przez prof. dr hab. Mariana Gorynię, Rektora UEP

14.15-14.25 powitanie gości przez Jacka Silskiego, Prezydenta Porozumienia  Wielkopolskich Pracodawców, Prezesa Zarządu Wielkopolskiego  Związku Pracodawców Lewiatan

14.25-15.25 wystąpienie prof. dr hab. Jerzego Hausnera, Członka Rady Polityki  Pieniężnej, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie „Pozycja i potencjał  konkurencyjny Polski"

15.25-16.10 panel dyskusyjny „Wyzwania rozwojowe Polski"

Uczestnicy panelu :

prof. dr hab. Jerzy Hausner

dr hab. Tadeusz Kowalski prof. nadzw. UEP Katedra Konkurencyjności Międzynarodowej,

Jacek Silski Prezes Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan,

Jerzy Bartnik Prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej,

Adam Trybusz Kanclerz Loży Wielkopolskiej BCC,

Tomasz Sikora Prezes Forum Gospodarczego Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego - Związek Pracodawców Prywatnych,

Tomasz Działyński  Prezes Pracodawcy RP Wielkopolska

16.10-16.20 podsumowanie konferencji

16.20-16.30 zamknięcie konferencji przez prof. dr hab. Mariana Gorynię, Rektora  UEP.

MIEJSCE SPOTKANIA:

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, budynek A, sala 111 A.

Prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl  lub  telefonicznie  61 657 60 51.