Zmiany w przepisach ustawy o ochronie danych osobowych od 1 stycznia 2015 r.

2015-02-05

Z dniem 1 stycznia 2015 r. zaszły istotne zmiany w przepisach ustawy o ochronie danych osobowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie warsztatowe organizowane przez Kancelarię SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy pod patronatem Konfederacji Lewiatan, mające na celu wyjaśnienie nowych regulacji.

Na spotkaniu dowiecie się Państwo o zmianach:

·         dotyczących funkcjonowania Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI),

·         w zakresie rejestracji zbiorów danych,

·         w zakresie transferów danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców bez względu na branżę, gdyż w praktyce każda instytucja przetwarza dane osobowe, np. swoich pracowników/współpracowników, w obrocie z konsumentami, jak i w ramach obrotu towarów lub świadczenia usług na rzecz innych  przedsiębiorców.

Prezentacja w szczególności skierowana jest do osób z działu compliance, kadr, prawnego, marketingu oraz pionu IT.

Spotkanie odbędzie się 5 lutego 2015 r. (czwartek) w godzinach 9:00 - 10:00 w siedzibie Konfederacji Lewiatan przy ulicy Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie.

Poprowadzi je dr Joanna Tomaszewska, radca prawny, Partner w Kancelarii SSW specjalizująca się w zagadnieniach prawa ochrony danych osobowych.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniu. Prosimy o rejestrację poprzez przesyłanie imienia, nazwiska, stanowiska oraz firmy osoby, która weźmie udział w spotkaniu, na adres: Aleksandra.Pawlik@ssw.pl.