Łódź, Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich

2015-03-12

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objął Pan Witold Stępień - Marszałek Województwa Łódzkiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 12 marca 2015 r., w godz. 11:00 -15.00 w Łodzi w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Sala Sejmiku (I piętro), Al. Piłsudskiego 8

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 9  marca 2015 r., tj. poniedziałek do godz. 12.00 na adres mailowy, p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.