Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich, Gdańsk

2015-03-17

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objął Pan Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 17 marca 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku, ul. Okopowa 21/27

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 13  marca 2015 r., tj. piątek do godz. 12.00 na adres mailowy, p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.