Śniadanie prasowe: Podsumowanie 2014 roku na rynku agencji zatrudnienia

2015-03-19

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w śniadaniu prasowym podsumowującym rok 2014 na rynku agencji zatrudnienia.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 marca 2015 roku, o godzinie 11.00 w siedzibie Konfederacji Lewiatan, na ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie

Celem śniadania prasowego jest prezentacja wyników raportu przygotowanego przez Polskie Forum HR „Rynek agencji zatrudnienia w 2014 roku". W czasie spotkania postaramy się podsumować nie tylko wyniki branży, ale również toczące się od września rozmowy Partnerów Społecznych dążące do wypracowania rozwiązań podnoszących poziom standardów na rynku agencji.

Jakie wyniki osiągnęła branża w 2014 roku? Czy jej dynamiczny rozwój idzie w parze z podnoszeniem standardów usług? Czy regulacje prawne definiujące funkcjonowanie rynku w Polsce są optymalne? Jaki wpływ na polski rynek będą miały regulacje europejskie? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi goście:

• Przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej,
• Anna Wicha, Prezes Polskiego Forum HR,
• Agnieszka Bulik, Wiceprezes ds. Pracy Tymczasowej, Polskie Forum HR,
• Stefan Schwarz, Wiceprezes ds. Delegowania, Polskie Forum HR,
• Grzegorz Baczewski, Konfederacja Lewiatan.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do wtorku 17 marca do godz. 12:00 pod numerem telefonu: 022 653 85 22 lub mailem: biuro@polskieforumhr.pl

Konfederacja Lewiatan