Zielona Góra, Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich

2015-03-10

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objęła p. Elżbieta Polak  - Marszałek Województwa Lubuskiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 10 marca 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze, ul. Chrobrego 1/3/5.

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 9 marca 2015 r., tj. poniedziałek do godz. 12.00 na adres mailowy, p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.