Gala 15-lecia Pracodawców Lubelszczyzny Lewiatan

2017-01-12

» W spotkaniu udział bierze Jeremi Mordasewicz, Doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan

»  Gala Jubileuszowa z okazji 15-lecia działalności Pracodawców Lubelszczyzny Lewiatan, odbędzie się 12 stycznia 2017 r. o godz. 18:00 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin.

Gala 15-lecia Pracodawców Lubelszczyzny „LEWIATAN" to jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń roku w Lublinie! W Gali zaplanowano udział ponad 900 osób, przedstawicieli centralnych władz rządowych (ministerstwa związane z gospodarką i rynkiem pracy), władz lokalnych, mediów biznesowych, ogólnopolskich i lokalnych oraz przedsiębiorców z terenu wschodniej Polski.

W najważniejszej części Gali, tj. w Panelu Liderów Rynkowych, który odbędzie się w Sali Operowej CSK, przewidziano prezentację trzech globalnych, wzorcowych i wiodących marek w swoich branżach. Będą to IBM, IKEA oraz ORANGE. Ich przedstawiciele wygłoszą inspirujące prezentacje na temat wizji biznesu (w Polsce, na świecie) w perspektywie 5 lat oraz udzielą wskazówek lubelskim przedsiębiorcom jak należy przygotowywać się do nadchodzących zmian.

Kolejna część merytoryczna Gali, tj. Panel gospodarczy, będzie wzbogacona o wypowiedzi przedstawicieli firm lokalnych oraz międzynarodowych korporacji obecnych w Lublinie, którzy odpowiedzą na pytanie: „Dlaczego warto prowadzić biznes na Lubelszczyźnie?".

Wydarzenie zakończy się pełnym emocji recitalem Edyty Geppert, która przypomni takie przeboje jak „Och życie, kocham Cię nad życie" czy „Nie żałuję" oraz „Jaka róża taki cierń". Galę Jubileuszową poprowadzi pani Dorota Warakomska, dziennikarka telewizyjna, radiowa, komentatorka i publicystka ekonomiczna w duecie z panem Janem Matysikiem, ekonomistą, członkiem Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan".