Konferencja prasowa: Prognozy gospodarcze dla Polski

2017-01-18

Konfederacja Lewiatan zaprasza na konferencję prasową:

» Prognozy gospodarcze dla Polski - szanse i zagrożenia

Jaki będzie 2017 rok w gospodarce? Czy tempo wzrostu gospodarczego przyspieszy? Czy konsumpcja pozostanie głównym motorem napędowym gospodarki? Co z inwestycjami? Czy uda się utrzymać w ryzach deficyt finansów publicznych? Co wydarzy się na rynku pracy? Czy dalej będzie spadało bezrobocie? Czego mogą się spodziewać firmy ze strony fiskusa, czy wzrośnie ściągalność podatków. W czasie spotkania odpowiemy na te i inne pytania oraz przedstawimy prognozę rozwoju naszej gospodarki w 2017 roku.

» W konferencji prasowej udział wezmą:

• Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan
  • Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, główna ekonomistka Konfederacji Lewiatan
  • Grzegorz Baczewski, dyrektor departamentu pracy, dialogu i spraw społecznych Konfederacji Lewiatan
  • Przemysław Pruszyński, doradca podatkowy, sekretarz Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan

» Zapraszamy 18 stycznia (środa), o godz. 11.00 do siedziby Konfederacji Lewiatan, Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3