Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Targi Pracodawców, Szczecin

2017-10-12

12 października w Filharmonii Szczecińskiej odbędą się pierwsze na Pomorzu Zachodnim Targi Pracodawców.

To wydarzenie skierowane zarówno dla osób planujących zmianę pracy, jak i dla młodych ludzi, dopiero wkraczających na rynek pracy. Na Targach obecne będą wyłącznie firmy poszukujące pracowników - nie będzie więc żadnych pośredników, przedstawicieli czy firm sprzedających swoje usługi.

Podczas Targów będzie można wysłuchać ciekawych wystąpień zachodniopomorskich pracodawców, którzy opowiedzą m.in. o budowaniu własnej ścieżki zawodowej czy prawie pracy pracowników. Konsultanci zawodowi doradzą w jaki sposób skutecznie aplikować o pracę, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i pokażą, jak powinno wyglądać dobrze przygotowane CV.

Informacje o wystawcach oraz możliwość bezpośredniego aplikowania o pracę dostępne na stronie www.targipracodawcow.pl. Każdy, kto zarejestruje się na stronie, otrzyma pakiet uczestnika Targów, w którym znajdzie upominki od wybranych wystawców.

Targi Pracodawców odbędą się 12 października w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, godz. 10.00-18.00.


Tagi