Konferencja: INNOWACYJNE ECO-MIASTO: zdrowe środowisko, zdrowi mieszkańcy

2017-11-08

» W posiedzeniu udział bierze:
  • Daria Kulczycka, dyrektorka departamentu energii i zmian klimatu europejskich

» Konferencja INNOWACYJNE ECO-MIASTO zaplanowana jest jako międzynarodowe, dwudniowe spotkanie ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych technologii, przedstawicieli organów administracji centralnej oraz agend międzynarodowych, przedstawicieli miast z Polski i zagranicy, przedstawicieli biznesu oraz organizacji pozarządowych i otoczenia biznesu.

Celem konferencji jest umożliwienie wymiany doświadczeń i dobrych praktyk oraz promocja zrównoważonego rozwoju polskich miast i związków gminnych oraz przyjaznych środowisku innowacyjnych rozwiązań stosowanych w miejskiej infrastrukturze.

» Więcej informacji: http://www.gridw.pl/innowacyjneecomiasto