Spotkanie z polskimi przedsiębiorcami branży medialnej

2017-11-08

Bogdan Wenta, poseł do Parlamentu Europejskiego

zaprasza na spotkanie z polskimi przedsiębiorcami branży medialnej

8 listopada 2017 r. o godz. 18.00, Salon MEP

Agenda legislacyjna związana z Jednolitym Rynkiem Cyfrowym stawia przed unijnymi przedsiębiorcami nowe wyzwania, przede wszystkim w kontekście możliwości konkurowania na globalnym rynku mediów.

Podczas spotkania organizowanego przez Związek Pracodawców Prywatnych Mediów (członka Konfederacji Lewiatan) oraz Association of Commercial Television in Europe, przedstawiciele branży medialnej przedstawią perspektywę rozwoju, w tym szanse i zagrożenia nadawców i dostawców treści w kontekście trwających oraz planowanych prac legislacyjnych w Unii Europejskiej.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 6 listopada na adres: kgrafa@konfederacjalewiatan.pl