Spotkanie z przedstawicielami DG COMP

2017-11-07

» W spotkaniu udział bierze Robert Lisicki, dyrektor departamentu pracy, dialogu i spraw społecznych Konfederacji Lewiatan

» Agenda:

10.00 - 11.30 otwarcie spotkania - Minister J. Kwieciński oraz Dyrektor C. Madero

Prezentacje:

Ø Komisja Europejska - cel i sposób działania KE w ramach prowadzonej przez nią polityki konkurencji w zakresie:

- skarg na nadużywanie pozycji dominującej (ok. 10-15 minut)

- w zakresie pomocy publicznej (ok. 10-15 minut)

Ø UOKiK (ok. 10-15 minut)

Ø Robert Lisicki, Konfederacja Lewiatan - punkt widzenia przedsiębiorców na politykę konkurencji prowadzoną przez KE (około 15 minut)

Ø Profesor Sławomir Dudzik - akademicki punkt widzenia na politykę konkurencji prowadzoną przez KE (około 15 minut)

11.30 - 11.45 - przerwa kawowa

11.45 - 12.30 Dyskusja (pytania i odpowiedzi)

12.30 - Lunch