Posiedzenie Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży

2017-02-09

» W spotkaniu udział bierze Agnieszka Szpoton, Kierownik Biura Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych

»  godz. 09:30, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży  (ENM)sala im. Konstytucji 3-go Maja (nr 118, bud. C)

• Rozpatrzenie Informacji Najwyższej Izby Kontroli o wynikach kontroli systemu szkolnictwa zawodowego wraz ze stanowiskiem Ministra Edukacji Narodowej.
    • - referują: Prezes Najwyższej Izby Kontroli, Minister Edukacji Narodowej
  • Rozpatrzenie Informacji Ministra Edukacji Narodowej na temat przebiegu i wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w 2016 r.