Posiedzenie zespołu RDS ds. funduszy europejskich

2017-02-17

» W posiedzeniu udział bierze Marzena Chmielewska, dyrektor departamentu funduszy europejskich w Konfederacji Lewiatan, członkini zespołu RDS

» Proponowany porządek obrad:
1. Nowelizacja ustawy wdrożeniowej - stanowisko strony rządowej wobec uwag partnerów społecznych.
2. Problem naliczania VAT od usług doradczych w ramach działania 2.2 PO WER - informacja strony rządowej, informacja PARP.
3. Wsparcie dla budowy potencjału partnerów społecznych w ramach PO WER - nowe stanowisko KE, możliwości wyodrębnienia działań w ramach renegocjacji programów (Umowa Partnerstwa oraz POWER) przyjęcie harmonogramu działań.
4. Uwagi i propozycje związane z planowanym posiedzeniem KM POWER
5. Informacja na temat planowanego spotkania z Marszałkami Województw.
6. Sprawy różne.