Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium: Projekty inwestycyjne EBOR

2017-02-07

» Zapraszamy na seminarium dla polskich przedsiębiorców organizowane przez MSZ, EBOR i NBP we wtorek, 7 lutego 2017 r. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego (Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21). Seminarium dotyczyć będzie możliwości aktywnego uczestnictwa w projektach i przetargach Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

» Seminarium składać się będzie z trzech części: pierwsza dedykowana będzie przedsiębiorcom zainteresowanym projektami finansowanymi przez EBOR w regionie Bałkanów Zachodnich, Rumunii i Bułgarii; tematyka drugiej części dotyczyć ma świadczenia usług konsultingowych i doradztwa prawnego, a także procedur przetargowych w ramach operacji prowadzonych przez Bank; trzecia część poświęcona będzie omówieniu możliwości inwestycyjnych, jakie tworzy EBOR dla przedsiębiorstw w ramach programu Eastern Europe Energy Efficiency and Environment Partnership (E5P) w państwach Europy Wschodniej (Armenia, Białoruś, Gruzja, Mołdowa i Ukraina).

» Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim przez ekspertów z EBOR. Część teoretyczna zostanie uzupełniona praktycznymi przykładami typu case study oraz możliwością indywidualnych rozmów z przedstawicielami EBOR.

» Mając na uwadze sprawną organizację przedsięwzięcia, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: https://conferences.nbp.pl/1MSZ2017UZ 

» Agenda seminarium

» Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.