Marketing po godzinach: social media

22 marca 2017, godz. 17:00 – 19:00
siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu Marketing po godzinach, które będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń zdobytych przy korzystaniu z narzędzi social media.

Już 22 marca rozmawiać będziemy o nowych trendach w mediach społecznościowych oraz o prawach autorskich i majątkowych w marketingu bezpośrednim. Dowiemy się również, jak taki marketing można skutecznie wykorzystać do kreacji potrzeb konsumenckich i wsparcia wprowadzenia na rynek nowych produktów. Po zakończeniu case study zaprosimy wszystkich uczestników do wspólnej dyskusji.

Spotkanie otworzy Monika Czaplicka, która branżą social media zajmuje się od 10 lat. Pracuje w swojej agencji Wobuzz, prowadzi fanpage „Kryzysy wybuchają w social media w weekendy" oraz blog czaplicka.eu. Podczas konferencji "I love marketing" otrzymała I miejsce (z 18) za najlepszą prelekcję, głosami prawie 900 widzów zgromadzonych na sali oraz przed komputerami. Socjolog z wykształcenia, tytuł zdobyty w trakcie studiów w Instytucie Socjologii UW umożliwia jej analizowanie danych i obserwowanie sieci z ciekawej perspektywy.

Marketing po godzinach jest spotkaniem bezpłatnym, dedykowanym wyłącznie przedstawicielom firm członkowskich Konfederacji Lewiatan. Zapraszamy dyrektorów marketingu i ekspertów zajmujących się marketingiem na co dzień. Wydarzenie odbywa się w luźnej atmosferze, przy kawie i winie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Izabela Tałałaj
Departament Rozwoju Organizacji