Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Debata na temat białej księgi w sprawie przyszłości Europy

2017-05-23

1 marca 2017 r. Komisja Europejska opublikowała białą księgę pt. "Przyszłość Europy: refleksje i scenariusze dotyczące UE-27 do 2025 r.".

Komisja Europejska skierowała Białą księgę do Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w celu sporządzenia opinii rozpoznawczej, która zostanie przyjęta na jednej z nadchodzących sesji plenarnych EKES-u. Jednocześnie Komisja podkreśliła kluczową rolę EKES-u, jako przedstawiciela zorganizowanego społeczeństwa obywatelskiego w Europie, w procesie debaty na temat białej księgi.

Z tego powodu EKES organizuje serię krajowych debat w 27 Państwach Członkowskich UE, aby zasięgnąć opinii organizacji społeczeństwa obywatelskiego na temat scenariuszy zawartych w białej księdze i inne powiązane tematy. Debata będzie toczyła się wokół listy załączonych pytań. W tym samym załączniku znajdą Państwo także program debaty.

W imieniu EKES-u gorąco zachęcamy Państwa do udziału w debacie w Polsce, która odbędzie się w dniu 23 maja 2017 (w godz. 11.00 - 14.30) w Warszawie (Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa).

Prosimy o zgłaszanie udziału do 18 maja, za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

POBIERZ PROGRAM

 

Tagi