Digital Enterprise Show, Madryt

2017-05-23

Digital Enterprise Show 2017 (DES2017) to ważne wydarzenie dla branży cyfrowej - 3 dni spotkań i rozmów oraz towarzyszące wydarzeniu targi. Poprzednią edycję spotkania odwiedziło ponad 18000 menedżerów z 49 krajów, którzy rozmawiali o tym jak cyfryzacja zmienia biznes, jak nabyć kluczową wiedzę, umiejętności i rozwiązania, by kształtować przyszłość w swoich branżach.

Konfederacja Lewiatan jest partnerem Digital Enterprise Show.

Dla członków Konfederacji organizator przewidział 35% rabat!
W razie zainteresowania wystawiennictwem na targach, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorem: maria.pawlak@nebext.com

Folder informacyjny

www.des-madrid.com/exhibit/