Jak efektywnie inwestować za granicą?, Poznań

2017-05-09

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan zaprasza na spotkanie informacyjne „Jak efektywnie inwestować za granicą?" z udziałem przedstawiciela  EFIX Dom Maklerski S.A.

Na spotkaniu przedstawimy alternatywę dla szwajcarskich rachunków bankowych oraz ułatwienia w ramach dostępu polskich inwestorów do zachodnioeuropejskich systemów bankowych.

W czasie niepewności gospodarczo-politycznej wielu inwestorów poszukuje skutecznych możliwości inwestowania poza rodzimym systemem bankowym. Na spotkaniu omówione zostaną następujące zagadnienia:

- indywidualne strategie inwestycyjne,

- odpowiednia ocena szans i zagrożeń dostępnych rynków i rozwiązań,

- gotowe rozwiązania dla osób, poszukujących możliwości zdeponowania aktywów w innych państwach poprzez skuteczne, korzystne i licencjonowane zarządzanie aktywami.

Termin spotkania:            9 maja (wtorek) godz. 17.00 - 18.30,

Miejsce spotkania:           Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, ul. Grunwaldzka 104, sala 216, II piętro,

Rejestracja:                       asystent@wzp.org.pl