Ochrona danych osobowych na rok przed wprowadzeniem dyrektywy UE w sprawie ochrony danych, Poznań

2017-05-16

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan zaprasza na szkolenie Ochrona danych osobowych na rok przed wprowadzeniem dyrektywy UE w sprawie ochrony danych z udziałem Krystiana Erensa, Administratora Bezpieczeństwa Informacji WZP Lewiatan. Na spotkaniu przedstawimy m. in. zagadnienia:

•             obowiązki administratora danych osobowych wobec osób, których dane dotyczą,

•             zmiany w organizacji związane z nowymi obowiązkami administratora danych osobowych,

•             przetwarzanie danych osobowych pracowników,

•             przygotowania do nowych przepisów w dużej organizacji - aspekty praktyczne,

•             Aplikacja do przetwarzania danych osobowych - bezpieczne rozwiązanie?

Termin spotkania:           16 maja (wtorek) godz. 12.00 - 16.00,

Miejsce spotkania:           Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, ul. Grunwaldzka 104, sala 216, II piętro,

Rejestracja:                       asystent@wzp.org.pl lub tel. 61 657 60 51.