Spotkanie z Dariuszem Rosatim, posłem do Parlamentu Europejskiego

2017-05-19

» W spotkaniu udział bierze dr Aleksandra Musielak, ekspert departamentu prawnego Konfederacji Lewiatan

» 19 czerwca br. gościem Konfederacji Lewiatan będzie Dariusz Rosati, poseł do Parlamentu Europejskiego

» Temat organizowanego spotkania to: Pakiet usługowy oraz e-karta usług. Poseł Rosati jest sprawozdawcą cieniem z ramienia frakcji EPL do dyrektywy PE i Rady w sprawie ram prawnych i operacyjnych europejskiej e-karty usług w Komisji Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów (IMCO) Parlamentu Europejskiego. Poseł przedstawi najważniejsze cele projektu e-karty usług, jak również pozytywne i negatywne skutki dla przedsiębiorców, które mogą wyniknąć z jej wprowadzenia.