Marketing po godzinach: fake news

6 lipca 2017, godz. 17:00 – 19:00
siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

XXI wiek to czas, w którym kluczowe znaczenie ma informacja. W mediach coraz częściej pojawia się zjawisko, które w prymitywny, ale skuteczny sposób może wpływać na otaczającą nas rzeczywistość – fake news.

To zagrożenie, które może wstrząsnąć zarówno firmą, jak i całą branżą. Musimy reagować na nie coraz szybciej i bardziej zdecydowanie, ponieważ wstrząsy będą coraz częstsze i będą miały coraz większy zasięg.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu „Marketing po godzinach", które poprowadzi Paweł Bylicki, prezes agencji Public Dialog, która wspólnie z Instytutem ARC Rynek i Opinia przeprowadziła, wśród dziennikarzy ogólnoinformacyjnych, pierwsze badanie na temat skali tego zjawiska w Polsce. Podczas spotkania porozmawiamy o roli odpowiedzialnego dziennikarstwa oraz o bronieniu wizerunku firmy przed manipulacją.

Paweł Bylicki - absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz International Branding Association. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w PR. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej oraz pozycjonowaniu firm na rynku. Teoretyk i praktyk, prowadził szkolenia w zakresie zasad współpracy z mediami i wystąpień publicznych, wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Strategii Marki oraz Collegium Civitas. Juror w międzynarodowym konkursie POTY, Stevie Awards (2016), a także Złote Spinacze (ZFPR).

Marketing po godzinach jest spotkaniem bezpłatnym, dedykowanym wyłącznie przedstawicielom firm członkowskich Konfederacji Lewiatan. Zapraszamy dyrektorów marketingu i PR oraz ekspertów zajmujących się marketingiem na co dzień. Wydarzenie odbywa się w luźnej atmosferze, przy kawie i winie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Izabela Tałałaj
Departament Rozwoju Organizacji