Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Konferencja: Plan Inwestycyjny dla Polski

2018-02-19

Europejskie Centrum Doradztwa Inwestycyjnego (ECDI) - Europejski Bank Inwestycyjny (EBI), we współpracy z Komisją Europejską, Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego, serdecznie zaprasza na konferencję:

Plan Inwestycyjny dla Europy: usługi doradcze i możliwości finansowania dla polskich promotorów projektów

Konferencja odbędzie się 19 lutego 2018 r. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Wydarzenie poświęcone jest przedstawieniu dostępnych usług doradczych oraz źródeł finansowania dla prywatnych i publicznych promotorów projektów dostępnych w ramach Planu Inwestycyjnego dla Europy (potocznie zwanym Planem Junckera). Omówione zostaną dotychczasowe efekty realizacji doradztwa świadczonego za pośrednictwem ECDI oraz wykorzystania Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych (EFIS) w realizacji dużych projektów inwestycyjnych w Polsce.

Wydarzenie będzie okazją dla uczestników, aby dowiedzieć się więcej o usługach doradczych ECDI, które skupiają się na wsparciu identyfikacji, przygotowania projektów inwestycyjnych, projektów partnerstwa publiczno-prywatnego, również typu project finance oraz zapewnieniu pomocy technicznej, jak i poszukiwaniu źródeł finansowania projektów energetycznych w Polsce.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie pod adresem: https://www.eiahroadshow.eu/warsaw/en/programme

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie do udziału i rejestracji za pomocą formularza: https://www.eiahroadshow.eu/warsaw/en/registration