Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

II Edycja Targów Zarządzania Wierzytelnościami

2018-03-15

Konfederacja Lewiatan objęła patronatem „II Edycję Targów Zarządzania Wierzytelnościami - targów pracy i kariery w branży zarządzania wierzytelnościami", które odbędą się 15 marca 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W trakcie tego wydarzenia będzie można zapoznać się z nowościami, jakie mają do zaoferowania na swoich stoiskach m.in. firmy zajmujące się usługami windykacyjnymi, usługami związanymi z pozyskiwaniem i wymianą informacji o dłużnikach, narzędziami  IT oferowanymi dla wierzycieli usprawniającymi procesy związane z zarządzaniem wierzytelnościami, usługami finansowymi, ubezpieczeniowymi, szkoleniowymi i doradczymi.

W trakcie konferencji targowej będą się odbywały prelekcje prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz dyskusje z udziałem przedstawicieli nauki, parlamentu i rządu poświęcone gospodarce kraju, ze szczególnym uwzględnieniem problemom płatniczym w polskiej gospodarce,  a także sposobom, narzędziom i technologiom  wykorzystywanym przy ich rozwiązywaniu. W planowanych debatach udział wezmą również przedstawiciele związków branżowych i związków pracodawców.

W trakcie drugiej edycji organizatorzy tej wyjątkowej imprezy położyli również duży nacisk na ukazanie branży zarządzania wierzytelnościami jako istotnego rynku pracy. Wydarzenie ma umożliwić zatem zbudowanie wstępnych relacji między potencjalnymi klientami, kontrahentami, a także pracownikami i pracodawcami. Organizatorzy zaprosili do współorganizowania tego wydarzenia środowiska akademickie oraz urzędy pracy. Dzięki współpracy z tymi instytucjami na targach będą obecni studenci, absolwenci wielu uczelni oraz osoby poszukujące pracy, którym wystawcy będą mogli zaprezentować na swoich stoiskach ofertę jako pracodawcy, dostawcy produktów szkoleniowo - edukacyjnych itp.

Wydarzenie to, a także planowana na zakończenie kolacja integracyjna, zgodnie z założeniem organizatorów, ma być świetną okazją do budowania i utrwalania relacji między potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Szczegóły wydarzenia, w tym warunki uczestnictwa w konferencji, która będzie się odbywała w trakcie targów, dostępne są na stronie http://tzw.com.pl/.

Dla członków Konfederacji Lewiatan organizatorzy przygotowali specjalną promocję: 20 % zniżki na udział w konferencji i  inne usługi związane z targami (w szczególności możliwość zaprezentowania produktów i usług na stoiskach branżowych).

Kontakt

Dorota Grzelińska
tel: 503 104 795
e-mail: dorota.grzelinska@b-wise.pl


Agnieszka Kamińska
tel: 514 200 333
e-mail: a.kaminska@moremore.pl

Jacek Bereżański
tel: 512 360 128
  e-mail: j.berezanski@moremore.pl

 

Tagi