Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Spotkanie: Przyszłość budżetu unijnego i polityki spójności

2018-03-06

W imieniu Stowarzyszenia Rozprawy o Europie, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego serdecznie zapraszamy na spotkanie.

"Przyszłość budżetu unijnego i polityki spójności. Jak finansować politykę regionalną po 2020 r?", którego celem są konsultacje założeń nowej polityki spójności UE.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marc Lemaître - Dyrektor Generalny DG Regio Komisji Europejskiej, komórki odpowiedzialnej za przygotowanie nowego budżetu UE na lata 2020 - 2027.

Spotkanie, które będzie jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce, odbędzie się 6 marca o godz. 9.30 w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Szczegóły dotyczące spotkania znajdują się w załączeniu . Zgłoszenia prosimy rejestrować tutaj, do dnia 27 lutego 2018 roku lub telefonicznie pod numerem telefonu 41 341 70 39 bądź na adres mailowy biuro@szpp.eu