Konferencja naukowo – techniczna AUTOMOTIVE

2018-09-06

Data: 6-7.09.2018
Miejsce konferencji: Zakopane, Rezydencja Nosalowy Dwór II, www.nosalowy-dwor.eu

Pobierz zaproszenie>>>

Firma Siemens, we współpracy z Konfederacją Lewiatan - Związkiem Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych mają zaszczyt zaprosić na czwartą edycję konferencji naukowo - technicznej AUTOMOTIVE, czyli branżowego forum dyskusyjnego poświęconego tematom adaptacji najnowszych rozwiązań, a także diagnostyce i monitoringowi linii produkcyjnych w branży automotive.

Celem czwartej edycji jest wymiana doświadczeń i najlepszych rynkowych praktyk.

Udział w konferencji wezmą osoby reprezentujące pełne spektrum branży automotive: producenci samochodów OEM, poddostawcy TIER 1, TIER 2 oraz integratorzy systemów automatyki przemysłowej.

Tematyka:

• Perspektywa 2022 - inwestycje producentów samochodów w Polsce kołem zamachowym dla rozwoju inwestycji u dostawców z sektora TIER1 oraz TIER2.
  • Nowe technologie z obszaru industry 4.0 - Czy firmy integratorskie są przygotowane na wyzwania stawiane przez producentów samochodów? Jak wyprzedzić oczekiwania klientów?
  • Realia 4.0 w działach wsparcia technicznego - wyzwania dla służb utrzymania ruchu w dobie rewolucji przemysłowej - ochrona danych, współpraca działów IT z działami automatyki przemysłowej, nowe kompetencje pracowników - czy jesteśmy na to gotowi?

Do udziału w konferencji zapraszamy osoby pełniące poniższe funkcje:

• technolog, inżynier produkcji, procesu produkcyjnego,
  • osoby odpowiedzialne za zakupy,
  • osoby odpowiedzialne za planowanie inwestycji,
  • kierownik utrzymania ruchu,
  • kierownik działu konstrukcyjnego.

Koszt uczestnictwa w Konferencji to: 890 PLN netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym, 790 PLN netto za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym, 500 PLN netto za udział w konferencji bez noclegu.
Pakiet zawiera udział w konferencji, wyżywienie, zakwaterowanie zgodnie z wybranym rodzajem uczestnictwa oraz materiały konferencyjne.

Rejestracja i więcej informacji: www.konferencja-automotive.pl

Kontakt: Maciej Fudała | Omega Communication, tel.: 22 854 16 27 | e-mail: automotive@communication.pl

Partnerzy konferencji: