„Zezwolenia na prace cudzoziemców po zmianach - praktyczne aspekty procedury po 1 stycznia 2018.", Poznań

2018-09-13

Data: 13 września
Godz. 9.00-11.00.

Miejsce spotkania: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Jeleniogórska 4/6, sala nr 7, parter.  Mapka dojazdowa  http://zdz.poznan.pl/kontakt/

Rejestracja: asystent@wzp.org.pl lub tel. 61 657 60 51.

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan zaprasza na spotkanie informacyjne:
„Zezwolenia na prace cudzoziemców po zmianach - praktyczne aspekty procedury po 1 stycznia 2018.",  z udziałem Andrzeja Sobonia, zastępcy dyrektora  Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Wielkopolski Urząd Wojewódzki.

Na spotkaniu zastaną omówione zagadnienia związane z najczęściej popełnianymi błędami w aplikowaniu o zezwolenia na pracę cudzoziemców.