Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Pierwsze spotkanie z cyklu Autorytety Przedsiębiorczości

2018-01-18

Autorytety Przedsiębiorczości to nowy projekt tworzony przez Forum Młodych Lewiatan, działające przy Konfederacji Lewiatan w Warszawie.

Na każde spotkanie zapraszany jest jeden przedsiębiorca, który dzieli się z uczestnikami swoją historią sukcesu, motywuje do działania, ale również daje rady i wskazówki dla młodych ludzi będących dopiero na początku swojej kariery zawodowej. To do tej grupy organizacja szczególnie kieruje to wydarzenie.

Istnieje wielu przedsiębiorców, którzy inspirują innych do podjęcia inicjatywy, ale istnieje równie wiele osób nie wierzących w to, że można samemu osiągnąć równie dużo. Zapominają, że nawet tacy amerykańscy  giganci, jak Microsoft, czy Apple zaczynali swoją przygodę z biznesem w garażu. Wbrew pozorom, w początkowych fazach rozwoju tych firm, nie kryły się wielkie pieniądze i wpływowi ludzie. To przyszło później, a na to wszystko trzeba było ciężko zapracować.

Patrząc na współczesne autorytety przedsiębiorczości, niejednokrotnie podziwiamy ich za to co udało im się osiągnąć, ale nie zadajemy sobie pytania - Co my możemy zrobić, aby osiągnąć taki sukces? Wielu z nas nie wierzy, że może być on w naszym zasięgu, a nawet gorzej - często nie wierzymy w swoje umiejętności i swoje plany, ciągle odkładamy w czasie.

Nie zapominajmy również o problemie, który coraz częściej możemy zaobserwować u studentów i absolwentów, którzy nie wiedzą co mają robić i jak kształtować dalej swoją karierę zawodową, zastanawiają się czy praca na etacie to jedyne dla nich rozwiązanie. Podczas spotkań będą mogli poznać historie różnych przedsiębiorców, od których mogą się wiele nauczyć, czerpać z ich doświadczenia, zainspirować się do działania, ale również mieć możliwość bezpośredniego zadania pytań i uzyskania odpowiedzi.

Podczas spotkania będzie okazja:

  • poznać historię kariery naszego gościa specjalnego,
  • zdobyć cenne wskazówki i rady, związane z rozwijaniem swojej kariery zawodowej,
  • zadać pytania i uzyskać odpowiedzi ,
  • poznać ciekawych ludzi,
  • a wszystko w kameralnym towarzystwie i miłej atmosferze.

Gościem specjalnym pierwszego spotkania będzie Greg Albrecht.
Greg Albrecht - Partner w butiku strategicznym Albrecht&Partners oraz Venture Partner w funduszu VC Data Ventures. Od 15 lat wprowadza na rynek nowe marki i produkty. Posiada praktyczne doświadczenie w budowaniu firm od zera. Doradza liderom przy tworzeniu i uruchamianiu nowych modeli biznesowych, zwiększających konkurencyjność firm. Pracował dla ponad 200 przedsiębiorstw z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community. Od 2014 roku pracuje na linii korporacja-startup m.in. jako trener przedsiębiorczości, mówca, doradca przy projektach "new ventures". Jest mentorem w fundacjach Founder Institute, Google
Developers Launchpad, Youth Business Poland i Big Brothers Big Sisters of Poland.

REJESTRACJA


Tagi