Regaty mazurskie Konfederacji Lewiatan

2018-08-31

Termin i miejsce regat:
31 sierpnia - 2 września 2018 r., KLUB MILA KAMIEŃ, Kamień 1, Ruciane Nida

Zasady i kierownictwo regat:
Regaty będą się odbywały wg przepisów regatowych Polskiego Związku Żeglarskiego. Honorowym Komodorem regat jest Pan Henryk Orfinger, Przewodniczący Rady Głównej Konfederacji Lewiatan. Zespół sędziowski zapewnia PZŻ.

Jachty kabinowe:
Antila 24-25 i Antila 26-27. Regaty odbędą się w dwóch klasach oraz klasyfikacji generalnej.

Do udziału w regatach zapraszamy 5-osobowe załogi (dotyczy zarówno jachtów kabinowych, jak i Omeg) reprezentujące:

1. związki branżowe i regionalne należące do Konfederacji Lewiatan
  2. firmy członkowskie bezpośrednie oraz należące do związków branżowych i regionalnych Konfederacji Lewiatan
  3. Zarząd, Radę Główną i Biuro Konfederacji Lewiatan.

Warunkiem udziału w regatach jest:

1. udział w załodze minimum jednego członka zarządu związku lub firmy
  2. posiadanie przez sternika stopnia minimum żeglarza jachtowego i gotowość wzięcia odpowiedzialności za załogę oraz sprzęt na takich samych zasadach, jak w przypadku czarteru (uwaga: jachty będą ubezpieczone przez organizatora regat).
  3. Zgłoszenie załogi do dnia 9 lipca 2018 r. poprzez odesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej.
  4. Wniesienie opłaty za udział w regatach do dnia 15 lipca 2018 r.
ZAPROSZENIE REGATY >>>
KARTA ZGŁOSZENIOWA >>>